Tři hráči našeho klubu Justýna Muchová, Petra Maixnerová a Daniel Čada se zúčastnili začátkem září mládežnického turnaje v Chorvatsku.

V početné konkurenci hráčů z 12 zemí dosáhl největšího úspěchu Daník, který se svým portugalským spoluhráčem vybojoval bronz ve čtyřhře v kategorii U11. Neztratil se ale ani ve dvouhře, kdyždokázal postoupit ze druhého místa základní skupiny do závěrečného pavouka, kde již ale nestačil na staršího soupeře z Maďarska.

Justýna hrála mix spolu s Danem Dvořákem a po snadné výhře v prvním kole je zastavili pozdější vítězové z Anglie. Angličtí hráči v kategorii U15 vyhráli vše kromě dívčí dvouhry a byla radost se na jejich technickou hru dívat. Péťu s maďarským spoluhráčem zastavil hned v prvním kole druhý pozdější finalista této disciplíny také pár z Anglie.

Ve čtyřhře prohrály naše holky ve čtvrtfinále s pozdějšími vítězkami turnaje až po třísetové bitvě 19:21 21:12 20:22, kdy po výborně sehraném druhém setu vedly až do stavu 18:16 i v setu třetím, ale zbytečné chyby v koncovce je připravily o vítězství a postup do semifinále.

Ve dvouhře dívek vyhrála Péťa všechny tři své zápasy v základní skupině a postoupila do závěrečného pavouka, kde ji ale ve vyrovnaném zápase zastavila srbská hráčka SanjaPerič po výsledku 18:21 24:22 20:22. Justýna vyhrála svůj první zápas, ale nad její síly byla pozdější finalistkaAndelaVitmana Dominika Gajda, oběma podlehla ve dvou setech.